Nasi Instruktorzy

Paweł Muchewicz – Właściciel Studia Tańca Creative Dance, trener, instruktor, choreograf taneczny, pierwsze kroki zaczął stawiać w wieku 8-9 lat i jego historia z tańcem trwa już
ponad 20 lat.

Od najmłodszych lat trenował pod okiem wybitnych trenerów.

Wyniki i doświadczenie:

– Trener II klasy tańca sportowego
– Choreograf
– Instruktor tańca sportowego
– Absolwent AWFiS
– Tancerz międzynarodowej klasy mistrzowskiej „S”
– 3 krotny Mistrz Polski Północnej
– Wielokrotny Mistrz Okręgu Pomorskiego
– Rola Tancerza w filmie „Kochaj i Tańcz”
– Mistrzostwo Polski w Krajowych Mistrzostwach Polski IDO
– Udział i pokaz na Kongresie Salsowym w Berlinie
– Współtworzenie choreografii do koncertu Ani Wyszkoni na TOP TRENDY 2011
– Współtwórca choreograji tanecznej na otwarciu koncertów TOP TRENDY 2013 do utwóru Gangnam Style
– Finalista wielu turniejów Grand Prix Polski
– Dwukrotny półfinalista Mistrzostw Europy Centralnej
– wychował pod swoim okiem wiele młodych talentów m.in finalistów i medalistów mistrzostw polski w kategorii wiekowej 10-11 lat i 12-13 lat

Swoje umiejętności zdobył m.in u takich trenerów jak: Iwona Golczak, Matej Krajcer, Iwona i Arkadiusz Pavlovic, Sergey Surkov & Melia, Michał Malitowski, Joanna Leunis, Mariusz Grzejszczak, Dagmara Korcz, Piotr Borkowski, Colin James, Paweł Tomalczyk, Ernest Kaczmarczyk, Monika Grzelak, Xandy Liberato, Iwona Kierat Łukasik.

Od roku 2011 Paweł postanowił zakończyć swoją karierę turniejową, a posiadane umiejętności przekazywać para w Polsce i za granicą. Na codzień pracuje z parami ze Studia Tańca Creative Dance i innych trójmiejskich klubów, prócz tego raz, dwa razy w miesiącu szkoli pary w Norewskim klubie KDK Kristiansand Dansseklubb.

Czarek S.

Związany z Tańcem od 12 lat. Trenuje sportowy taniec towarzyski. Posiada najwyższą międzynarodową klasę mistrzowską „S”. Taniec jest zarazem jego pasją i największą radością w życiu. Finalista i medalista wielu turniejów Grand Prix Polski, krajowych i międzynarodowych. Jest wielokrotnym Mistrzem Województwa Pomorskiego. Bierze udział w wielu szkoleniach, ciągle rozwijając swoje umiejętności.

Ricardo L.

Ricardo to Meksykanin, który swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu kursu na instruktora tańców latynoskich w 1999, zaczął uczyć i występować w stanie Indiana, w którym mieszkał przez 17 lat. Prowadził tam zajęcia w Dan O’Day Dance Studio w Mishawaka i uczył w Goshen College oraz w Indiana University of South Bend. Nawiązał również współpracę z University of Notre Dame jako choreograf na corocznym studenckim występie Latin Expressions podczas święta kultury latynoskiej. Ricardo brał także udział w konkursach tańca latynoskiego, zajmując między innymi 1. miejsce w konkursie Bailes Tropicales w Chicago w 2009 roku
Ricardo od ponad trzech lat mieszka w Polsce, gdzie dzieli się pasją do swoich największych tanecznych miłości – bachaty i salsy. Jego specjalnością jest Bachata Dominicana Fusion i szalone footworki. Zajęcia Ricardo pełne są miłości do tańca i prawdziwej niezrównanej latynoskiej energii, która zostaje na długo w sercach uczestników.
Ricardo dużo podróżuje, nieustannie kształcąc się na międzynarodowych warsztatach i podczas prywatnych lekcji z najlepszymi instruktorami. Występował niedawno na Latino Festiwalu i El Sol Warsaw Salsa Festival (konkurs Stargate)

Agnieszka S.

Agnieszka pierwsze kroki taneczne stawiała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, poznając podstawy tańca klasycznego i współczesnego i od tej pory taniec już na zawsze zagościł w jej życiu. Potem brała udział w licznych warsztatach Street Dance: hip-hop, house dance, locking, popping. Występowała w formacji hip-hop oraz rozwijała swój freestyle. Kilka lat temu zafascynowała ją bachata, salsa i kizomba. Od tej pory zgłębia tajniki tych styli tańca szkoląc swoje umiejętności na zajęciach, warsztatach i festiwalach w całej Polsce i Europie. Agnieszka rozwija swoją pasję, tańcząc w trójmiejskich formacjach i występując na licznych festiwalach i eventach w całej Polsce: El Sol Salsa Festival, Warsaw Kizomba Festival, Deakocan Sopot Fesival. Współpracuje z Groove Promote dając pokazy na imprezach latino, a ostatnio była również zaangażowana w promowanie trasy koncertowej zespołu Poblo (taniec na scenie podczas koncertu, występ w klipie promującym trasę). Pasjonuje się również stylami: zouk, urbankiz, semba, kuduro oraz afro house.
 
Agnieszka w każdą środę będzie zarażać Was swoją miłością do tańca, gwarantując Wam ciekawe zajęcia i wszechstronny rozwój taneczny.

Daria K.

Drogę w świat tańca zaczęłam w domu kultury w zespole tanecznym „Azbuka tańca” w 1996 r w Dnipro w centralnej części Ukrainy.

Gdy miałam 13 lat zaczęłam tańczyć w zespole tanecznym „Grani”, który z upływem czasu przekształcił się w amatorski teatr taneczny. Tam nauczyłam się baletu, choreografii nowoczesnej (modern, jazz, modern-jazz, improwizacji kontaktowej oraz hip-hopu)

Po ukończeniu studiów zaczęłam pracować w charakterze choreografa dziecięcego w teatrze wokalno-choreograficznym „Alliance” w 2011 r. W tym samym czasie podjęłam naukę na studiach reżyserskiech w Kijowie.

Od 2014 do 2017 pracowałam jako tancerz oraz choreograf w takich krajach jak Turcja (Stambuł, kurort Antalia zespół ekstremalny BBI), India (agencja eventowa) , Chiny ( odpowiednik Disneyland’u park Fantawild) oraz w ZEA .

W pewnym momencie jako tancerzowi zabrakło mi miejsca na podłodze aby wyrazić swą ekspresję, postanowiłam opanować także powietrze na szarfach akrobatycznych “Ariael silk”;)

Szkoliłam się u takich pedagogów: Iryna Maslianikowa, Ludmila Syniagowskaia, Wiktor Rogozin, Tatjana Winokurowa, Krystyna Szyszkariowa, Ludmila Mowa, Tatjana Zweriewa, Anna Rumiancewa

Asia C.

Związana ze sportem od dziecka. Przez wiele lat trenowała zawodowo gimnastykę artystyczną, w której wielokrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski i reprezentowała kraj na arenie międzynarodowej. Wychowanka najbardziej utytułowanego klubu gimnastyki artystycznej w Polsce – SGA Gdynia. Po zakończeniu kariery sportowej postawiła na naukę różnorodnych stylów tańca, aby potem połączyć gimnastykę i taniec w jednym ze znanych w Polsce zespołów cheerleaders – Cheerleaders Gdynia, prezentując swoje umiejętności nie tylko na meczach profesjonalnych polskich drużyn sportowych, ale i na dużych imprezach krajowych i zagranicznych (m.in. występy na scenie podczas polskich festiwali muzycznych (Top Trendy, SuperHit Festiwal, Letnia Scena ESKI) czy występy na meczach NBA w Stanach Zjednoczonych). Poza sportem interesuje ją psychologia, prawo i kryminologia. Jest studentką bezpieczeństwa wewnętrznego i wielką miłośniczką

 zwierząt.

 

Aldona D.

Mama dwójki dzieci, która pokochała taniec i nie potrafi bez niego żyć. Socialowa tancerka salsowych parkietów, Tańczy salsę od ponad 12 lat. Jako dziecko rodzice zapisali ją z bratem na taniec towarzyski, niestety z braku pieniędzy musiała zrezygnować. Wróciła do tańca towarzyskiego na studiach, jednak po kilku latach i niepowodzeniach z partnerami zmieniła styl i zakochała się w salsie.

Na początku uczyła się od Przemka Wereszczyńskiego i Moniki Grzelak, później od ich kursantów.. Kiedy poznała życie na parkiecie socjalnym, zaczęła się więcej i więcej szkolić, m.in.: u Eddiego Torresa, Juana Matosa i Amneris Martinez.

Warsztaty i wyjazdy zagraniczne sprawiły, że miała okazję uczyć się m.in. we Francji w Paryżu, w Benidormie w Hiszpanii oraz w Berlinie w Niemczech; od najlepszych, do tego oczywiście w Polsce ; Gdańsk-Summer Jam z Jose Diaz, Juan Matos i JJ Pachanga, Gdynia -Salsa Master Camp w Salsa Kings pod okiem Przemka Wereszczyńskiego, Sopot -Deakocan Festiwal (Osbanis i Aneta)i Warszawa – dawniej Warsaw Salsa Festival, teraz ElSol Warsaw Salsa Festival. Także szkolę się cały czas i uczęszczam w zajęciach w trakcie festivali u: Rodrigo Cortazar, Bersy Cortez, Fady Fusion, całej ekipy Tropical Gem, Tania Canarsa , Adolfo Indacochea, Latin Soul Dancers, Talal i Edyta Chagowiec, Jose Diaz, Mouaze Konate, Terry I Cecil, Yamulee, Euphoria Dance co, Carla Vaconi, Adrian i Anita, Super Mario, Pablito y su Mezcla Latina, Jayson Molina, Alicia Velasco, Pablito, Chiquito i Dominican Power, Luis Vasquez, Magda Prichodko, Odbyłam również Master Class u Super Mario i wystąpiłam na jednej scenie w czasie Bootcampów z Karel Flores, Adolfo Indacochea i Tania Canasrsa oraz samej Tani. Do mistrzów, u których się cały czas szkoli, można zaliczyć również: Maykela Fontsa i Sylvię Chapelli, Griselle Ponce, Tito i Tamarę oraz Thomasa Guerrero.

Ostatnie 3 lata tańczłas intensywnie w So!Salsa. W grupie Klaudii Kopiec, kilku fantastycznych projektach Fibe-Krzysztof Himkowski i codziennych zajęciach. Zrezygnowała z formacji na początku Stycznia 2019

NASI PARTNERZY