O Nas

Założycielem Szkoły Tańca i Ruchu Creative Dance jest trener i chorograf Paweł Muchewicz, tancerz z wieloletnim doświadczeniem i stażem tanecznym, który ponadto posiada odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi i wykształcenie pedagogiczne. Taniec towarzyszący mu od 8 roku życia, będący zarazem jego pasją i największą radością w życiu. Kwalifikacje oraz umiejętnosci zdobył podczas pracy w wielu klubach tańca w Trójmiescie, będąc trenerem w klubie sportowym w Iławie oraz szkoląc się bardzo dużo u wielu trenerów Polskich i zagranicznych.
Myśl stworzenia własnej placówki powstała na początku 2010 roku, jednak marzenie to było już od dawna. Pierwsze zajęcia ruszyły na poczatku stycznia 2011 roku, natomiast działalność taneczna na terenie Rumi powstał dokładnie 1 kwietnia 2011 roku. Tego typu instytucji tanecznej najzwyczajniej brakowało i dotąd nie było. Myślą przewodnią naszego klubu jest taniec towarzyski, jednak aby zaspokić potrzeby i upodobania wszystkich naszych miłośników, nasza oferta została poszerzona o inne zajęcia taneczne. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania. Wprowadzane na zajęciach elementy i treści taneczne pozwalają uczestnikom pracować nad poczuciem rytmu, słuchu, płynnością ruchów i kształtowaniem sprawności ruchowej, a także nad współpracą w parze (szczególnie w tańcu towarzyskim) lub grupie tanecznej (podczas tworzenia różnego rodzaju układów i choreografi) . Szczególnie zajęcia dla dzieci wzbogacone są o zabawy taneczne, których celem jest pokonanie nieśmiałości i tremy, a także wzmocnienie wiary we własne możliwości zarówno psychiczne jak i fizyczne.

Posiadamy również, własny program nauczania tańca dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Program ten został zatwierdzony przez AWFiS w Gdańsku podczas obrony Pawla na studiach trenerskich II stopnia. Prowadzimy zajęcia taneczne w szkołach i wielu przedszkolach na terenie Gdyni, Rumi, Redy i Wejherowa.

Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej szkoły tańca, zarówno tych młodszych i tych starszych każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przyjdź, sprawdź – niech taniec stanie się Twoją Pasją !

Opinie

Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się tańczyć!!! Ja tylko czekam aż Lilli podrośnie żeby zapisać ją na zajęcia 🙂
17.09.2013
Najlepiej!! Pełen profesjonalizm !!!!
08.11.2014 19:21
Ja wraz z moim przyszłym mężem bardzo polecamy szkołę. Osobiście chodzimy na kurs pierwszego tańca i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mimo krótkiego czasu i braku doświadczenia nauczyliśmy się tańczyć pięknego walca, którym goście na pewno będą zachwyceni. A wszystko to dzięki genialnemu, pełnemu profesjonalizmu, młodemu instruktorowi ;), który potrafi nauczyć tańczyć, naprawdę każdego.
11.08.2013 12:41
Serdecznie polecamy studio tańca Creative Dance, wraz z żoną uczyliśmy się u Pawła Muchewicza układu na pierwszy taniec weselny. Lekcje z Pawłem były pełne uśmiechu, kreatywności i elastyczności jeśli chodzi o ustalenie terminu spotkań. Czas na treningach leci szybko i owocnie za każdym razem potrafiliśmy coś nowego. Paweł świetnie potrafił rozpoznać nasze umiejętności i możliwości, co też ułatwiło nam dobór odpowiedniego tańca i kroków. Także jeśli nauka to tylko u Pawła, jeśli taniec to tylko Creative Dance. Pozdrawiamy.
17.10.2013
Po lekcjach u Pana Pawła, razem z mężem zrobiliśmy furorę naszym pierwszym tańcem:) Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zaprezentować najbliższym coś naprawdę ekstra!:) Dziękujemy!
06.11.2013 22:37
Wiele lat jeździłam na obozy taneczne (jako wychowawca) ale Paweł to najlepszy nauczyciel tańca zarówno dla dzieci jak i dorosłych z jakim miałam do czynienia- jest skuteczny:) zaraża pasją i optymizmem nawet najbardziej opornych partnerów;D Na godziny zajęć czekaliśmy z mężem cały tydzień i trenowaliśmy z przyjemnością. Nie będziecie żałować!
11.11.2013 18:54
Jako finalista Mistrzostw Polski polecam to miejsce dla każdego. Tanczyłem przez 24 lata i wiem jedno, że takiego profesjonalizmu jest mało w Polsce. Pozdrawiam
03.09.2014

HONORUJEMY KARTY:

NASI PARTNERZY