Opinie

Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się tańczyć!!! Ja tylko czekam aż Lilli podrośnie żeby zapisać ją na zajęcia 🙂
17.09.2013
Najlepiej!! Pełen profesjonalizm !!!!
08.11.2014 19:21
Ja wraz z moim przyszłym mężem bardzo polecamy szkołę. Osobiście chodzimy na kurs pierwszego tańca i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mimo krótkiego czasu i braku doświadczenia nauczyliśmy się tańczyć pięknego walca, którym goście na pewno będą zachwyceni. A wszystko to dzięki genialnemu, pełnemu profesjonalizmu, młodemu instruktorowi ;), który potrafi nauczyć tańczyć, naprawdę każdego.
11.08.2013 12:41
Serdecznie polecamy studio tańca Creative Dance, wraz z żoną uczyliśmy się u Pawła Muchewicza układu na pierwszy taniec weselny. Lekcje z Pawłem były pełne uśmiechu, kreatywności i elastyczności jeśli chodzi o ustalenie terminu spotkań. Czas na treningach leci szybko i owocnie za każdym razem potrafiliśmy coś nowego. Paweł świetnie potrafił rozpoznać nasze umiejętności i możliwości, co też ułatwiło nam dobór odpowiedniego tańca i kroków. Także jeśli nauka to tylko u Pawła, jeśli taniec to tylko Creative Dance. Pozdrawiamy.
17.10.2013
Po lekcjach u Pana Pawła, razem z mężem zrobiliśmy furorę naszym pierwszym tańcem:) Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zaprezentować najbliższym coś naprawdę ekstra!:) Dziękujemy!
06.11.2013 22:37
Wiele lat jeździłam na obozy taneczne (jako wychowawca) ale Paweł to najlepszy nauczyciel tańca zarówno dla dzieci jak i dorosłych z jakim miałam do czynienia- jest skuteczny:) zaraża pasją i optymizmem nawet najbardziej opornych partnerów;D Na godziny zajęć czekaliśmy z mężem cały tydzień i trenowaliśmy z przyjemnością. Nie będziecie żałować!
11.11.2013 18:54
Jako finalista Mistrzostw Polski polecam to miejsce dla każdego. Tanczyłem przez 24 lata i wiem jedno, że takiego profesjonalizmu jest mało w Polsce. Pozdrawiam
03.09.2014

HONORUJEMY KARTY:

DODAJ OPINIĘ

Jeśli chciałbyś podzielić się z innymi opinią o naszych działaniach, kursach stacjonarnych, kursach online, konsultacjach itp zostaw proszę po sobie ślad w postaci opinii – będzie nam bardzo miło ! 🙂

Dziękujemy! 
Creative Dance Team!

NASI PARTNERZY