Drodzy Rodzice❗️

Drodzy Tancerze i Tancerki❗️

Drodzy Kursanci❗️

Przeczytajcie do końca i dajcie znać czy jesteście zainteresowani❗️🙏 Część osób dało nam znać już w komentarzach na fb, ale wiemy jak działa fb – nie do wszystkich dochodzą informację i nie wszyscy maja facebooka.

W tych trudnych dla wszystkich czasach, chcemy zrobić wszystko abyście nie oglądali tylko wiadomości, ale też miło spędzili czas i robili dalej to co robiliście. Zamartwianie niczego nie załatwi, jedyne co może nam teraz pomóc to siedzenie grzecznie w domu i spędzanie miło czasu trenując 🙂

Creative Dance będzie starało się stanąć na wysokości zadania i planujemy wprowadzić zajęcia on line, abyście po całym tym okresie tego wstrętnego wirusa mogli i mieli do czego wracać bo mamy nadzieję, że utrzymamy się wszyscy na rynku i wrócimy wszyscy zdrowi w tym samym składzie.

Po wstępnych ustaleniach planujemy wprowadzić zajęcia takie jak, ale potrzebujemy informacje kto jakimi zajęciami jest zainteresowany – jeśli nie otrzymamy odpowiedzi zajęcia te nie bedą się odbywać.

 1. Zajęcia taneczno ruchowe – Daria
 2. Jazz + balet – Daria
 3. Hip Hop 2x – Daria
 4. Latynoskie Rytmy + Technika Tańca – Paweł
 5. Salsa Solo – Ricardo
 6. Bachata Ladies Styling – Agnieszka
 7. Bachata Solo – Ricardo
 8. Stretching – Paweł
 9. Formacja Latin Dance – Gosia
 10. Cheerleaderki – Asia
 11. Taniec Towarzyski – Paweł
Kochani zdajemy sobie sprawę, że nie jest to ani Wasza wina, ani nasza dlatego jeśli chodzi o osoby z umowami – nie są pobierane opłaty w czasie trwania zamknięcia szkół tak więc zawieszamy płatności – jak wrócimy do normalnego trybu umowa i płatności bedą dalej obowiązywać. Natomiast jeśli ktoś chce zerwać umowę należy złożyć wypowiedzenie zgodne z umową i wtedy obowiązuje bez zmiennie dwumiesięczny okres wypowiedzenia.

Ale aby przetrwać i opłacić koszta które są stałe wprowadzamy cennik zajęć online.

Wygląda to następująco:

Cennik

1 zajęcia w tyg 50 zł / mc
2 zajęcia w tyg 70 zł / mc
3 zajęcia w tyg 90 zł / mc
4 i więcej zajęć w tyg 110 zł / mc

Wszystkich z grup Tańca Towarzyskiego w parach zapraszamy na Technikę Tańca i na Taniec Towarzyski z Pawłem

Prosimy o informację kto jest zainteresowany taką formą zajęć? Musimy wiedzieć czy są chętni? Planujemy wprowadzić zajęcia od kwietnia !
W odpowiedzi PROSIMY WAS o wpisanie kto jest zainteresowany a kto nie i na jakie zajęcia wpisując nazwę zajęć i instruktora.

Przekazujcie też informacje swoim znajomym, kolegom, koleżankom z grupy, ponieważ nie do wszystkim może dojść mail lub informacja! Bardzo Wam dziękujemy!

Jeśli macie jakieś pomysły lub chcecie coś nam zaproponować napiszcie – my postaramy się temu sprostać❗️

Zdrowia❗️❗️❗️